Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-02-13 13:24:28 140
mókabolka :)

bocsi, holdat inkább napfényen, sör mellett :)

a makro-kilar meg az első valódi makrobi volt, münchenből. négylencsés, tessár típusú. akkor még exakta varexre is rárakták. reménykedtem, mér pont ez ne lenne meg neked :(
annyi mindened van...
másodállásban nem gyűjtő vagy?
vagy cséndzs kamera? :)))

soha nem mondtam, hogy nem tetszik. amikor mondtam, akkor nem tetszett. de akkor sem neked :)))

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2003-02-13 12:51:20 135
alhazen:
Azt sem tudom mi az!!!

Látom megint nem tetszik Néked amit írkálok. Sose tudom meg hol rontom el...

He??? A holdasra sem válaszoltásl!!!! Tudod mikor a tárgykontraszt 4blende.

Százbolha

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-02-13 12:45:44 134
mókamester, nincs egy makro-kilárod? úmmegnéznék egyet, ha még ki is próbálhatnám...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!