|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-02-13 13:24:28
|
140
|
mókabolka :)
bocsi, holdat inkább napfényen, sör mellett :)
a makro-kilar meg az első valódi makrobi volt, münchenből. négylencsés, tessár típusú. akkor még exakta varexre is rárakták. reménykedtem, mér pont ez ne lenne meg neked :(
annyi mindened van...
másodállásban nem gyűjtő vagy?
vagy cséndzs kamera? :)))
soha nem mondtam, hogy nem tetszik. amikor mondtam, akkor nem tetszett. de akkor sem neked :))) |
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2003-02-13 12:51:20
|
135
|
alhazen:
Azt sem tudom mi az!!!
Látom megint nem tetszik Néked amit írkálok. Sose tudom meg hol rontom el...
He??? A holdasra sem válaszoltásl!!!! Tudod mikor a tárgykontraszt 4blende.
Százbolha |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-02-13 12:45:44
|
134
|
| mókamester, nincs egy makro-kilárod? úmmegnéznék egyet, ha még ki is próbálhatnám... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|