|
|
|
|
 |
Százbolha
2003-02-13 12:51:20
|
135
|
alhazen:
Azt sem tudom mi az!!!
Látom megint nem tetszik Néked amit írkálok. Sose tudom meg hol rontom el...
He??? A holdasra sem válaszoltásl!!!! Tudod mikor a tárgykontraszt 4blende.
Százbolha |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-02-13 12:45:44
|
134
|
| mókamester, nincs egy makro-kilárod? úmmegnéznék egyet, ha még ki is próbálhatnám... |
|
Előzmény:
 |
Százbolha
2003-02-13 12:40:00
|
133
|
Bocs, csak a sajátbejáratú összeeszkábált elméletemre céloztam. Tudod a reciprok szabályos.
1/30-ot még kiexponálok kézből a 200-as telével
Most erre mit mondjak???
Tényleg nem akarlak megbántani, de mindenkinek más fogalmai vannak az élességről.
A lényeg az hogy fotózni jó móka, és az már fél siker, ha saját elvárásainknak megfelelő képeket tudunk készíteni.
Százbolha |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|