Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2003-02-13 12:51:20 135
alhazen:
Azt sem tudom mi az!!!

Látom megint nem tetszik Néked amit írkálok. Sose tudom meg hol rontom el...

He??? A holdasra sem válaszoltásl!!!! Tudod mikor a tárgykontraszt 4blende.

Százbolha

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-02-13 12:45:44 134
mókamester, nincs egy makro-kilárod? úmmegnéznék egyet, ha még ki is próbálhatnám...
Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2003-02-13 12:40:00 133
Bocs, csak a sajátbejáratú összeeszkábált elméletemre céloztam. Tudod a reciprok szabályos.

1/30-ot még kiexponálok kézből a 200-as telével

Most erre mit mondjak???
Tényleg nem akarlak megbántani, de mindenkinek más fogalmai vannak az élességről.

A lényeg az hogy fotózni jó móka, és az már fél siker, ha saját elvárásainknak megfelelő képeket tudunk készíteni.

Százbolha

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!