|
|
|
|
 |
PETYUS
2003-02-13 12:53:58
|
137
|
>Tudod a reciprok szabályos
Tudom. Mi a gond vele? |
|
 |
PETYUS
2003-02-13 12:52:06
|
136
|
>Most erre mit mondjak???
Te is mondj valami nagyot! |
|
 |
Törölt nick
2003-02-13 12:45:44
|
134
|
| mókamester, nincs egy makro-kilárod? úmmegnéznék egyet, ha még ki is próbálhatnám... |
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2003-02-13 12:40:00
|
133
|
Bocs, csak a sajátbejáratú összeeszkábált elméletemre céloztam. Tudod a reciprok szabályos.
1/30-ot még kiexponálok kézből a 200-as telével
Most erre mit mondjak???
Tényleg nem akarlak megbántani, de mindenkinek más fogalmai vannak az élességről.
A lényeg az hogy fotózni jó móka, és az már fél siker, ha saját elvárásainknak megfelelő képeket tudunk készíteni.
Százbolha |
|
Előzmény:
 |
PETYUS
2003-02-13 12:33:44
|
132
|
100 ASA
Azzal fényképezek, amim van. Mivel nem vagyok profi fényképész, nem tudom összeválogatni mindenhez a legmegfelelőbb optikát, de ha adódik egy téma, és nálam van a cucc, akkor megpróbálom azzal lekapni, ami van. Állványt többnyire nem szoktam magammal hordani (meg a 200-as telével el sem bírja a gépet), de elég jól meg tudom fogni. 1/30-ot még kiexponálok kézből a 200-as telével. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|