Keresés

Részletes keresés

PETYUS Creative Commons License 2003-02-13 12:53:58 137
>Tudod a reciprok szabályos

Tudom. Mi a gond vele?

PETYUS Creative Commons License 2003-02-13 12:52:06 136
>Most erre mit mondjak???

Te is mondj valami nagyot!

Törölt nick Creative Commons License 2003-02-13 12:45:44 134
mókamester, nincs egy makro-kilárod? úmmegnéznék egyet, ha még ki is próbálhatnám...
A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2003-02-13 12:40:00 133
Bocs, csak a sajátbejáratú összeeszkábált elméletemre céloztam. Tudod a reciprok szabályos.

1/30-ot még kiexponálok kézből a 200-as telével

Most erre mit mondjak???
Tényleg nem akarlak megbántani, de mindenkinek más fogalmai vannak az élességről.

A lényeg az hogy fotózni jó móka, és az már fél siker, ha saját elvárásainknak megfelelő képeket tudunk készíteni.

Százbolha

Előzmény:
PETYUS Creative Commons License 2003-02-13 12:33:44 132
100 ASA
Azzal fényképezek, amim van. Mivel nem vagyok profi fényképész, nem tudom összeválogatni mindenhez a legmegfelelőbb optikát, de ha adódik egy téma, és nálam van a cucc, akkor megpróbálom azzal lekapni, ami van. Állványt többnyire nem szoktam magammal hordani (meg a 200-as telével el sem bírja a gépet), de elég jól meg tudom fogni. 1/30-ot még kiexponálok kézből a 200-as telével.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!