|
|
|
|
 |
Százbolha
2003-02-13 12:40:00
|
133
|
Bocs, csak a sajátbejáratú összeeszkábált elméletemre céloztam. Tudod a reciprok szabályos.
1/30-ot még kiexponálok kézből a 200-as telével
Most erre mit mondjak???
Tényleg nem akarlak megbántani, de mindenkinek más fogalmai vannak az élességről.
A lényeg az hogy fotózni jó móka, és az már fél siker, ha saját elvárásainknak megfelelő képeket tudunk készíteni.
Százbolha |
|
A hozzászólás:
 |
PETYUS
2003-02-13 12:33:44
|
132
|
100 ASA
Azzal fényképezek, amim van. Mivel nem vagyok profi fényképész, nem tudom összeválogatni mindenhez a legmegfelelőbb optikát, de ha adódik egy téma, és nálam van a cucc, akkor megpróbálom azzal lekapni, ami van. Állványt többnyire nem szoktam magammal hordani (meg a 200-as telével el sem bírja a gépet), de elég jól meg tudom fogni. 1/30-ot még kiexponálok kézből a 200-as telével. |
|
Előzmény:
 |
Százbolha
2003-02-13 12:22:46
|
130
|
Nalátod: A gyakorlat megcáfolja az elméletet.
Film érzékenységet nem mondtál!
(...bár eddig én nagytelékről beszéltem, kb. 300mm tartományról. AZé' azt kissé jobban kéne rekeszelni...)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|