Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2003-02-13 12:40:00 133
Bocs, csak a sajátbejáratú összeeszkábált elméletemre céloztam. Tudod a reciprok szabályos.

1/30-ot még kiexponálok kézből a 200-as telével

Most erre mit mondjak???
Tényleg nem akarlak megbántani, de mindenkinek más fogalmai vannak az élességről.

A lényeg az hogy fotózni jó móka, és az már fél siker, ha saját elvárásainknak megfelelő képeket tudunk készíteni.

Százbolha

A hozzászólás:
PETYUS Creative Commons License 2003-02-13 12:33:44 132
100 ASA
Azzal fényképezek, amim van. Mivel nem vagyok profi fényképész, nem tudom összeválogatni mindenhez a legmegfelelőbb optikát, de ha adódik egy téma, és nálam van a cucc, akkor megpróbálom azzal lekapni, ami van. Állványt többnyire nem szoktam magammal hordani (meg a 200-as telével el sem bírja a gépet), de elég jól meg tudom fogni. 1/30-ot még kiexponálok kézből a 200-as telével.
Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2003-02-13 12:22:46 130
Nalátod: A gyakorlat megcáfolja az elméletet.
Film érzékenységet nem mondtál!

(...bár eddig én nagytelékről beszéltem, kb. 300mm tartományról. AZé' azt kissé jobban kéne rekeszelni...)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!