Keresés

Részletes keresés

PETYUS Creative Commons License 2003-02-13 12:33:44 132
100 ASA
Azzal fényképezek, amim van. Mivel nem vagyok profi fényképész, nem tudom összeválogatni mindenhez a legmegfelelőbb optikát, de ha adódik egy téma, és nálam van a cucc, akkor megpróbálom azzal lekapni, ami van. Állványt többnyire nem szoktam magammal hordani (meg a 200-as telével el sem bírja a gépet), de elég jól meg tudom fogni. 1/30-ot még kiexponálok kézből a 200-as telével.
PETYUS Creative Commons License 2003-02-13 12:25:22 131
Milyen elméletet cáfol meg?
A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2003-02-13 12:22:46 130
Nalátod: A gyakorlat megcáfolja az elméletet.
Film érzékenységet nem mondtál!

(...bár eddig én nagytelékről beszéltem, kb. 300mm tartományról. AZé' azt kissé jobban kéne rekeszelni...)

Előzmény:
PETYUS Creative Commons License 2003-02-12 22:08:30 124
>állványról lövöd????
(mármint a lepkét)

Nem. Kézből, 4/200-as telével, közgyűrűvel, napfényben.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!