Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-02-14 09:50:48 128
Ez persze igaz, és a világért se mondanám, hogy ne hívj senkit, de van egy csomó dolog, ami bárkinek feltűnik, aki gondolkodik. Hogy mást ne mondjak, neked azonnal fizetned kell, különben irgum-burgum, de ők csúszhatnak két hónapot. Vagy ilyen a készültséghez kötött fizetés, ami szerintem logikus és igazságos.

Szóval hívd csak az ügyvédet!

A hozzászólás:
gagarin- Creative Commons License 2003-02-13 10:50:01 127
Huh, azért annál bonyolultabb a dolog, hogy magam intézzem el... én sem vagyok tök hülye a joghoz, plusz persze kaptam jótanácsot, ötleteket ismerősöktől (jogászoktól is), de ez sajna nem egy egyszerű adásvételi.

Mindjárt leírom a részleteket, csak most kicsit dógoznom is kell :(

g.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!