|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-02-14 09:50:48
|
128
|
Ez persze igaz, és a világért se mondanám, hogy ne hívj senkit, de van egy csomó dolog, ami bárkinek feltűnik, aki gondolkodik. Hogy mást ne mondjak, neked azonnal fizetned kell, különben irgum-burgum, de ők csúszhatnak két hónapot. Vagy ilyen a készültséghez kötött fizetés, ami szerintem logikus és igazságos.
Szóval hívd csak az ügyvédet! |
|
A hozzászólás:
 |
gagarin-
2003-02-13 10:50:01
|
127
|
Huh, azért annál bonyolultabb a dolog, hogy magam intézzem el... én sem vagyok tök hülye a joghoz, plusz persze kaptam jótanácsot, ötleteket ismerősöktől (jogászoktól is), de ez sajna nem egy egyszerű adásvételi.
Mindjárt leírom a részleteket, csak most kicsit dógoznom is kell :(
g. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|