Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2003-02-13 12:22:46 130
Nalátod: A gyakorlat megcáfolja az elméletet.
Film érzékenységet nem mondtál!

(...bár eddig én nagytelékről beszéltem, kb. 300mm tartományról. AZé' azt kissé jobban kéne rekeszelni...)

gyöngyvirág Creative Commons License 2003-02-12 22:37:13 125
Hol van?
(Mármint a lepkefotó.)
gyv
A hozzászólás:
PETYUS Creative Commons License 2003-02-12 22:08:30 124
>állványról lövöd????
(mármint a lepkét)

Nem. Kézből, 4/200-as telével, közgyűrűvel, napfényben.

Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2003-02-12 16:47:24 112
állványról lövöd????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!