|
|
|
|
 |
Százbolha
2003-02-13 12:22:46
|
130
|
Nalátod: A gyakorlat megcáfolja az elméletet.
Film érzékenységet nem mondtál!
(...bár eddig én nagytelékről beszéltem, kb. 300mm tartományról. AZé' azt kissé jobban kéne rekeszelni...)
|
|
 |
gyöngyvirág
2003-02-12 22:37:13
|
125
|
Hol van?
(Mármint a lepkefotó.)
gyv |
|
A hozzászólás:
 |
PETYUS
2003-02-12 22:08:30
|
124
|
>állványról lövöd????
(mármint a lepkét)
Nem. Kézből, 4/200-as telével, közgyűrűvel, napfényben. |
|
Előzmény:
 |
Százbolha
2003-02-12 16:47:24
|
112
|
| állványról lövöd???? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|