Keresés

Részletes keresés

gagarin- Creative Commons License 2003-02-13 08:43:26 125
Hm.
Elképzelhető, hogy nekem még a 0,5% is megérné, ha tényleg összekalapálja ezt a szerződést.
Legalább a szerződésért (ellenjegyzés, stb.) nem én fizetek...

Ha sikerült valamit intéznem, megírom ide nektek.

g.

Törölt nick Creative Commons License 2003-02-12 20:48:15 123
Akkor nem szoltam :-)
A hozzászólás:
big_mafa Creative Commons License 2003-02-12 20:45:18 121
Namost. Nekem egy ugyved 0.5%-kot kert ezert. Szerintem ez nagyon sok.

Masik ar, amit tudok, 6e orankent, szamlaval 9e.... :-(((

Ez utobbi (6e) mar realisnak is tunik....

Előzmény:
gagarin- Creative Commons License 2003-02-12 19:41:05 120
Kedves sorstársak,

egy kérdés: épp szerződés előtt állok, a helyzet elég bonyolult, mert meglévő társasházra tetőtérbeépítésben felépülő lakásra kellene szerződnöm, a szerződés laikus szemmel is elég sz@r és egyoldalú, tehát mindenképpen kellene nekem egy jó ügyvéd, aki gatyába rázza a szerződést és lemeccseli az építő ügyvédjével a dolgot, hogy nekem már csak annyit mondjon: ez már bevállalható, aláírható.

Na, ezért mennyit kell/lehet/szabad/érdemes fizetni egy ügyvédnek kb?
Nem ő jegyzi ellen, hanem a cég ügyvédje, a cég fizeti az ügyvédi ktsg-et; nekem "csak" arra kell, hogy képviseljen.

(Jó) ügyvéd ismerősöm sajnos nincs, aki ingyen megcsinálná, tehát közel piaci áron kell megoldanom...

Köszi,

g.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!