|
|
|
|
 |
gagarin-
2003-02-13 08:43:26
|
125
|
Hm.
Elképzelhető, hogy nekem még a 0,5% is megérné, ha tényleg összekalapálja ezt a szerződést.
Legalább a szerződésért (ellenjegyzés, stb.) nem én fizetek...
Ha sikerült valamit intéznem, megírom ide nektek.
g. |
|
 |
Törölt nick
2003-02-12 20:48:15
|
123
|
| Akkor nem szoltam :-) |
|
A hozzászólás:
 |
big_mafa
2003-02-12 20:45:18
|
121
|
Namost. Nekem egy ugyved 0.5%-kot kert ezert. Szerintem ez nagyon sok.
Masik ar, amit tudok, 6e orankent, szamlaval 9e.... :-(((
Ez utobbi (6e) mar realisnak is tunik.... |
|
Előzmény:
 |
gagarin-
2003-02-12 19:41:05
|
120
|
Kedves sorstársak,
egy kérdés: épp szerződés előtt állok, a helyzet elég bonyolult, mert meglévő társasházra tetőtérbeépítésben felépülő lakásra kellene szerződnöm, a szerződés laikus szemmel is elég sz@r és egyoldalú, tehát mindenképpen kellene nekem egy jó ügyvéd, aki gatyába rázza a szerződést és lemeccseli az építő ügyvédjével a dolgot, hogy nekem már csak annyit mondjon: ez már bevállalható, aláírható.
Na, ezért mennyit kell/lehet/szabad/érdemes fizetni egy ügyvédnek kb?
Nem ő jegyzi ellen, hanem a cég ügyvédje, a cég fizeti az ügyvédi ktsg-et; nekem "csak" arra kell, hogy képviseljen.
(Jó) ügyvéd ismerősöm sajnos nincs, aki ingyen megcsinálná, tehát közel piaci áron kell megoldanom...
Köszi,
g.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|