|
|
|
|
 |
Csabi7777777
2003-02-13 08:49:50
|
128
|
Százbolha!
Nem Nikkorom van, hanem Sigma 180/3,5-ösöm és én maximálisan megvagyok vele elégedve ha a méretét nem számolom! |
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2003-02-12 19:38:10
|
118
|
Maximálisan egyetértek.
Én a 200mm feletti telék mindennapi macrózásra való alkalmasságával nem vagyok megbékülve.
----------
Csak nem Nikkor makród van????? |
|
Előzmény:
 |
Csabi7777777
2003-02-12 19:25:15
|
117
|
Százbolha!
Én a 180-as makrónál az 50-nessel szemben inkább a jobb téma bevilágíthatóságot emelném ki a nagyobb közelpont miatt. Az érem másik oldala viszont a tetemesebb súly. Én nem rendelkezem makró vakuszettel és a szemből való derítésnél nagyobb szabadságot kapok egy 180-astól, szóval ezáltal szórtabb és lágyabb derítést tudok biztosítani a témának. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|