Keresés

Részletes keresés

Csabi7777777 Creative Commons License 2003-02-13 08:49:50 128
Százbolha!
Nem Nikkorom van, hanem Sigma 180/3,5-ösöm és én maximálisan megvagyok vele elégedve ha a méretét nem számolom!
A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2003-02-12 19:38:10 118
Maximálisan egyetértek.

Én a 200mm feletti telék mindennapi macrózásra való alkalmasságával nem vagyok megbékülve.

----------

Csak nem Nikkor makród van?????

Előzmény:
Csabi7777777 Creative Commons License 2003-02-12 19:25:15 117
Százbolha!
Én a 180-as makrónál az 50-nessel szemben inkább a jobb téma bevilágíthatóságot emelném ki a nagyobb közelpont miatt. Az érem másik oldala viszont a tetemesebb súly. Én nem rendelkezem makró vakuszettel és a szemből való derítésnél nagyobb szabadságot kapok egy 180-astól, szóval ezáltal szórtabb és lágyabb derítést tudok biztosítani a témának.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!