|
|
 |
Törölt nick
2003-02-12 20:55:09
|
124
|
Nalunk az alapfelallas:
Van egy videki hazunk, 2 db Fundamenta szerzodesunk, egy felidonel jaro megtakaritasos eletbiztositasunk, nemi keszpenzunk es egy gyerekunk.
Ebbol kell ketfele mennunk.
Arra gondoltunk, hogy anyukamnak abbol a penzbol nezunk lakast, amit a hazert kepunk, a mi lakasunkhoz pedig penzze teszunk minden megtakaritast.
A hazat meg nem sikerult eladni, de... na nem akarom elkiabalni.
A megtakaritasokbol osszejott 2,7 millio, abbol beneveztunk a Korosi hazban egy lakasra.
Es hogy miert ott...
- olcso
- megbizhato a kivitelezo, ezalatt ertem pl azt, hogy 4 hazat adtak at eddig, egyetlenegy esetben volt 10 nap csuszas, a hirtelen leesett nagy ho miatt
- korrekt a szerzodes
- rugalmasak a fizetesi utemezest illetoen, ami nekunk nagyon fontos
- jol megkozelitheto a hely tomegkozlekedesileg
MuTeR |
|
 |
Törölt nick
2003-02-12 17:08:58
|
119
|
| Mafa, bocs, nem akartam neked esni. Bizony, minket is kényszerít sok minden, és ha megszimatolják, kihasználják. |
|
A hozzászólás:
 |
big_mafa
2003-02-12 14:28:39
|
117
|
VAdkorte:
TUdod, lehet, hogy hamar "megadtam magam", de szoritott az ido - muszaly gyorsnak lennem, mert munkahelyet valtanek szivem szerint, es a hitel meg ugye.... Leendo fonok meg mar itt veri nekem az asztalt, hogy miert nem megyek mar neki dolgozni, amikor azt igertem hogy..... Es igaza is van...:-((
Naszoval emiatt kellett sebesen csinalni. Mar be is adtam a hiteligenylest, remelhetoleg 2 het alatt elbiraljak pozitivan, es mar itt se vagyok....
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-02-10 10:16:38
|
113
|
Halihó!
Nem mondanám, hogy elcseszted, de azért amikor olvastalak, nagyot koppintottam az asztalra... Szerintem túl könnyen megadtad magad. Neked semmi közöd a tulajdonoshoz (mellesleg szerintem ők se igen foglalkoznak ilyesmivel). A jogi korrektség persze jó, de jogilag korrekt az a szerződés is, hogy te vállalod, hogyha nem fizetsz időben, másnap kikültözöl. Jogilag korrekt, de nem nevezném előnyösnek.
Most ne keseredj el, az ember kompromisszumokat köt, sokszor lenyeli a békát, mert szorítja az idő, vagy mert nagyon kell neki a lakás. Ezt ők is tudják. Én az én kazánomnálmár feladtam magamban, amikor váratlanul kompromisszumkésznek mutatkoztak. Ilyen is van. Szóval van, amit nem lehet átverni rajtuk, és ha kell neked a dolog, lenyeled a békát...
Más:
Írtatok itt műszaki tartalomról, például a kazánról. Ha nincs leírva sehol a típus, nem tehetsz semmit. Magunk között szólva én se írnám bele a típust a műszaki leírásba, mert azt nehéz tartani. Másik kérdés, hogy költségvetéskor szívesen számolnak a drágával, aztán kivitelezéskor nyernek 100e-t lakásonként azzal, hogy olcsóbbat adnak. No comment. Nekem ott volt szerencsém, hogy támadhatóak voltak, mivel konkrét típust ígértek. Ha nem megya csere, próbáld meg a különbözetet. És ne hagyd magad az izraeliekhez küldeni... :-)
Good luck! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|