Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
MeMo Creative Commons License 2003-02-12 12:50:27 19
Elég szomorú tének sajnos :-(

Mozgásérzékelős lámpát ma szerelem fel, kamera kis technikai problémába ütközik, de kivitelezhető :-)
Ilyen öreg nénike nincs széles miutcánkba, az éjjeli huhogi meg aludjon, vagy számoljon birit, de ne hozza rám a szívbajt.

Előzmény:
Lord Iffy Creative Commons License 2003-02-12 11:52:12 18
nem elvenni a kedved akartam, ezek csupán tények.:O(

mindenesetre mig rá nem jössz hogy ki és milyen szándékkal eteti a kutyádat hasznos lehet az emlitett kamera, vagy egy mozgásérzékelő lámpa (amit én kifejezetten utálok.:O)) helyesen beállitva a kapuhoz.
sokszor van hogy csak az öreg nénik nem tudnak mit kezdeni a maradékkal és jószivüen dugdossák a keritésnél.:O)) lehet hogy szégyellős vagy éjjeli bagoly.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!