Keresés

Részletes keresés

Infomaker Creative Commons License 2003-02-12 13:18:31 116
Úgy, hogy avidéki városban ez az egyetlen új lakópark épült.....
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-02-12 12:42:05 115
Sziasztok!

Mi legtöbben már benne vagyunk nyakig az új lakásban, de talán idetéved valaki, aki ötleteket gyűjtene a választáshoz. Ti mi alapján, hogyan választottatok házat, lakást? Mi volt fontos, mi nem, miből nem engedtek, mi az, ami mindegy?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!