Keresés

Részletes keresés

KRCGenk Creative Commons License 2003-07-01 21:25:08 267
Attiliokam!

Meg van meg ez a magyar map neked? Ha igen, akkor kuld el nekem!

krcgenk@freemail.hu

A hozzászólás:
Attilio Creative Commons License 2003-02-11 16:01:07 265
Készült a Trpoico 2 ami kalózos játék lesz...nem tudom mikor jelenik meg.
Előzmény:
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003-02-08 16:25:49 262
Nagyon örülök, hogy ráakadtam erre a topicra! A férjemnek tavaly karácsonyra vettem meg a Tropicót, úgy, hogy azt kértem a boltban, hogy valami stratégiai játékot ajánljanak, de ne olyat, amiben állandóan harcolni kell. (Előzőleg éjszakákat töltöttünk felváltva a Caesar III és a Pharao mellett). Azóta is nagyon sokat használjuk ezt a cd-t. Nem tudjátok, kapható már az újabb változata? Karácsony előtt kerestem, de még nem volt. És mennyibe kerül? (Közeleg a férjem szülinapja, szeretném ezzel meglepni.) Még egy kérdésem van, kicsit off: nem tudjátok, hol lehet kapni a Kelopatrát, a Fáraó folytatását? Mert azt sem kaptam meg.
És ha még tudtok olyan stratégiai játékokat ajánlani, amik magyar nyelvűek, és ehhez hasonlóak, azt is megköszönném!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!