|
|
|
|
 |
KRCGenk
2003-07-01 21:25:08
|
267
|
Attiliokam!
Meg van meg ez a magyar map neked? Ha igen, akkor kuld el nekem!
krcgenk@freemail.hu
|
|
A hozzászólás:
 |
Attilio
2003-02-11 16:01:07
|
265
|
| Készült a Trpoico 2 ami kalózos játék lesz...nem tudom mikor jelenik meg. |
|
Előzmény:
 |
AliceCsodaországban
2003-02-08 16:25:49
|
262
|
Nagyon örülök, hogy ráakadtam erre a topicra! A férjemnek tavaly karácsonyra vettem meg a Tropicót, úgy, hogy azt kértem a boltban, hogy valami stratégiai játékot ajánljanak, de ne olyat, amiben állandóan harcolni kell. (Előzőleg éjszakákat töltöttünk felváltva a Caesar III és a Pharao mellett). Azóta is nagyon sokat használjuk ezt a cd-t. Nem tudjátok, kapható már az újabb változata? Karácsony előtt kerestem, de még nem volt. És mennyibe kerül? (Közeleg a férjem szülinapja, szeretném ezzel meglepni.) Még egy kérdésem van, kicsit off: nem tudjátok, hol lehet kapni a Kelopatrát, a Fáraó folytatását? Mert azt sem kaptam meg.
És ha még tudtok olyan stratégiai játékokat ajánlani, amik magyar nyelvűek, és ehhez hasonlóak, azt is megköszönném! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|