Keresés

Részletes keresés

MeMo Creative Commons License 2003-02-11 15:03:08 4
Most csinálom a kamerás megfigyelő rendszert...
:-(
Szomorú, hogy így kell védekeznem...
:-(
A hozzászólás:
gitana19 Creative Commons License 2003-02-11 14:58:15 3
Semmi... Hogy bizonyítod? Akkor csinál valamit a rendőrség, ha véletlenül nem a kutya, hanem egy 2-3 éves gyerek eszi meg... De ha találkoztam volna vele azóta, 10 órás műtét után tudták volna csak az orvosok kioperálni a heréit a hasüregéből...
Előzmény:
MeMo Creative Commons License 2003-02-11 13:26:11 2
Szép egy alak lehetett, kicsit átszabtam volna olyan kékfényesre az arcát a tagnak az biztos.
Mi lett végülis vele?
Köszi az ötletet, ki is fogom próbálni. Bár nem tudom, hogy ezt meg tanulná-e mivel mint írtam elég öreg 13 éves, meg kicsit már önfejű.
Rengeteget hordtam egy időben dokihoz, mert volt májgyulladása, és még most is kell szintentartó gyógyszereket szednie, meg az izületi kopásaira.
Nem hiszem, hogy az ember aki a egy vétlen állatot bánt, és aljas eszközökkel.

MeMo

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!