|
|
|
|
 |
gitana19
2003-02-11 14:58:15
|
3
|
| Semmi... Hogy bizonyítod? Akkor csinál valamit a rendőrség, ha véletlenül nem a kutya, hanem egy 2-3 éves gyerek eszi meg... De ha találkoztam volna vele azóta, 10 órás műtét után tudták volna csak az orvosok kioperálni a heréit a hasüregéből... |
|
A hozzászólás:
 |
MeMo
2003-02-11 13:26:11
|
2
|
Szép egy alak lehetett, kicsit átszabtam volna olyan kékfényesre az arcát a tagnak az biztos.
Mi lett végülis vele?
Köszi az ötletet, ki is fogom próbálni. Bár nem tudom, hogy ezt meg tanulná-e mivel mint írtam elég öreg 13 éves, meg kicsit már önfejű.
Rengeteget hordtam egy időben dokihoz, mert volt májgyulladása, és még most is kell szintentartó gyógyszereket szednie, meg az izületi kopásaira.
Nem hiszem, hogy az ember aki a egy vétlen állatot bánt, és aljas eszközökkel.
MeMo |
|
Előzmény:
 |
gitana19
2003-02-11 12:31:15
|
1
|
Át tudom érezni, az én előző kutyimat is megmérgezték - amíg állatvédelmi táborban voltam. Az utcánkban 3 kutyánt ölt meg ugyanaz az alak...
Van egy megoldás viszont. Lehet, hogy kegyetlennek tűnik, de szerintem inkább ez, mint a mérgezés: csak a táljából engedjétek enni a kutyust, a féldről tiltsátok meg neki, hogy bármit is felegyen. kenyérdarabkákba kell borsot rakni, azt szétszórni az udvaron, mikor megeszi, akkor csíp, össze is szidjátok, és akkor biztos lehetsz benne, hogy a földről nem fog enni, és így megmérgezni is nehezebb... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|