Keresés

Részletes keresés

big_mafa Creative Commons License 2003-02-12 15:12:01 118
Teaht mi alapjan valasztottunk lakast?
Akkor elmondom a tortenetet.

Kinndulas (peremfeltetelek):
Adott egy ferj es feleseg gyerek nelkul egyelore.
Adott 6.5M Ft
Adott, hogy meg 5-6 evig tuti Bp-en kell laknunk, es addig 2v3 gyerek "befigyel".
Adott, hogy asszonyka meg 3 evig tanul a SOTE-n.
Adott, hogy amig Bp.en vagyunk, akkor "elvezzuk ki az elonyet" - magyarul menjunk jo kozlekedes melle.

Ezek konkretizalva:
- 3 lakohelyiseg
-Kulon konyha (utaljuk az amerikait)
-IX, XII. ker. belso resze
-Cseledszoba kilove
-Minimum 3. emelet, lift kell
-Kulturalt HAZ (legalabb belulrol)
-Legyen vilagos
-Egyedi futes...

Tehat allami tamogatasokat es hitelkonstrukciiokat is figyelembe veve ket lehetoseg maradt:
-Uj lakas max. 21M-ert
-Hasznalt max. 14M-ert

Hasznaltban sajnos nem talaltunk fel ev alattolyat, ami megfelelt volna...:-( Igy maradt a mostani....

A hozzászólás:
Laja73 Creative Commons License 2003-02-10 19:05:13 114
aaargh, ma is tettem egy lépést,4 és fél órás huzavona után, harmadszorra végre megkaptam az apehtól a papírokat

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!