Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
benzintyuk Creative Commons License 2003-02-10 14:17:52 5
Barataink szoltak, hogy
-Lenne itt egy kiskutya, nem kell? Junius elejen vihetnetek. Kivalasztottam a nektek valot az ot picurbol.
-A' nem, nekunk, kutyaaa??? De megis milyen?
-Hat vizsla!
-Akkor kell!

Aztan junius elejen el is mentunk erte, ot hoztuk el utoljara. Erdeklodve csampazott felenk a kocsibejaron, majd lazan leult, hogy megvakarja a nyakat a hatso labaval, ezzel a lendulettel hanyatt is esett a tujak koze, a frissen locsolt foldre :-), negy laba az egnek. Majd felpattant es mintha mi se tortent volna, csampazott tovabb. Utana meg kicsit meg kellett tisztogatni, mert ezenkivul meg tiszta majkrem volt a pofija meg a fule, aztan autoba beszall, vesszokosar elfoglal, sarga kisparna, pottyos piroslabda teccik ;-)...

Hazaertunk, uj kero teccik, tetoterasz teccik, gondosan mindenhova oda kell pisilni... Az ejszaka kicsit huzosabb volt, ketorankent letszamellenorzes, halk nyigassal kiserve. Olyan halas szemeket azota se lattam: de jo, hogy jossz elso 'szora' es megsimogatsz :-)

benzintyuk

Előzmény:
gitana19 Creative Commons License 2003-02-09 19:58:07 -
Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, engem érdekelne, ki hogyan ismerte meg kedvencét?

Az én történetem: Kutya kell, ez tény. Miután elözö kedvecemet (kedvencemet? Kebelbarátomat!), egy németjuhászt megmérgezték, a napokig tartó bögés közben is tudtam, nekem csak németjuhi kell. Miután pár tenyésztöt felhívtam, megtaláltuk a megfelelöt - bár ezt akkor még csak reméltük -: hatalmas anyuci, a választék: 2 kisfiú, azonnal elvihetö. Mikor megláttam, azonnal tudtam, hogy Ö az. Élénk, barátságos, a tekintete mintha az elözö társamé lett volna. Vándor a kocsiban a hazaúton 2szer lett rosszul, 3. napon hü lett nevéhez: hajnali 1-ig kerestük a városban. Másnap 2 kislány hozta vissza kartondobozban, ö persze feszített, mint maharadzsa a gyaloghintóban. Kicsit el lett kényeztetve - én próbálom leszoktatni a virágtartóról, a többiek meg ott adják neki a jutalomfalatokat. És ahogy a szönyegével harcol! És a szaloncukrot is szereti, meg a diót is - mint elödje. Az elödjét soha nem fogom elfelejteni, 11 évig voltunk társak, ismertük egymás minden rigolyáját, de Vándi betölti azt a hatalmas ürt, amit az elözö kutyu hagyott.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!