Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Lord Iffy Creative Commons License 2003-02-10 10:25:52 3
Ugyanilyen kis nebáncs virág maradt, még ha néha játssza is a hőst.
:o))) mintha csak az én vilimről beszélnél...:o))))
Előzmény:
coney Creative Commons License 2003-02-10 09:44:29 1
Az anyját nagyon jól ismertem. Amikor kölykök lettek, anyuékat rábeszélték a tulajok, meg persze én, hogy hagy legyen. Hát lett. Mondtam, hogy mindegy, hogy fiú, vagy lány, csak olyan legyen, mint az anyja. Hazahozták házhoz kocsival 6 hetesen, ő volt az egyetlen, aki összerókázta a kocsit, és mikor a kezembe vettem úgy bújt, miközbez folyt le mindenfelé, hogy azt hittem, megszakad a szívem. Ugyanilyen kis nebáncs virág maradt, még ha néha játssza is a hőst. Szóval a kiválasztatás nem az én kezemben volt. De kezdetektől imádtuk egymást, és nagyon bensőséges a kapcsolatunk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!