|
|
|
|
 |
Captain Thomas
2003-02-09 00:09:14
|
211
|
Hát köszönöm a részletes tájékoztatást, azt hiszem maradok ennél. Majd duplán (szűrővel/nélküle) készítem a fontos képeket, amíg ki nem derül hogyan muzsikál. Aztán ha nem lesz jó, eldobom. Kicsit off: írtam egy levelet az itteni címedre.
|
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2003-02-09 00:00:31
|
210
|
Pasz! Nem tudom ilyenem még sosem volt.
A sokat szidott Soligor kicsit drágább, de azzal nem volt bajom...
A szájhagyomány szerint vannak csodatesztek.
Helyezz két CPL egymás főlés és forgatáskor 90 fokonként 100%-ban ki kell oltsák egymást.
stb
Persze biztos....
A jó lencséimre nem használok szűrőt, csak ha nagyon muszáj, a régi masináimra meg fel merek tenni 100 forintos ff szűrőket is.
Szóval tuti, hogy cpl-ként működni fog.
Százbolha |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|