Keresés

Részletes keresés

Captain Thomas Creative Commons License 2003-02-09 00:09:14 211
Hát köszönöm a részletes tájékoztatást, azt hiszem maradok ennél. Majd duplán (szűrővel/nélküle) készítem a fontos képeket, amíg ki nem derül hogyan muzsikál. Aztán ha nem lesz jó, eldobom. Kicsit off: írtam egy levelet az itteni címedre.
A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2003-02-09 00:00:31 210
Pasz! Nem tudom ilyenem még sosem volt.

A sokat szidott Soligor kicsit drágább, de azzal nem volt bajom...

A szájhagyomány szerint vannak csodatesztek.
Helyezz két CPL egymás főlés és forgatáskor 90 fokonként 100%-ban ki kell oltsák egymást.
stb

Persze biztos....
A jó lencséimre nem használok szűrőt, csak ha nagyon muszáj, a régi masináimra meg fel merek tenni 100 forintos ff szűrőket is.

Szóval tuti, hogy cpl-ként működni fog.

Százbolha

Előzmény:
Captain Thomas Creative Commons License 2003-02-08 22:56:54 209
Akkor végül kikötöttem a cirkuláris polárnál. Már csak meg kéne venni valahol...
Megnéztem a fotomarketet, vélenényed szerint ez a darab megfelel a célnak?

Hama polarizációs cirkuláris szűrő M58

Polarizációs cirkuláris szűrő, átmérője 58 mm.
Ára: 5 570 Ft

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!