Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2003-02-09 00:00:31 210
Pasz! Nem tudom ilyenem még sosem volt.

A sokat szidott Soligor kicsit drágább, de azzal nem volt bajom...

A szájhagyomány szerint vannak csodatesztek.
Helyezz két CPL egymás főlés és forgatáskor 90 fokonként 100%-ban ki kell oltsák egymást.
stb

Persze biztos....
A jó lencséimre nem használok szűrőt, csak ha nagyon muszáj, a régi masináimra meg fel merek tenni 100 forintos ff szűrőket is.

Szóval tuti, hogy cpl-ként működni fog.

Százbolha

A hozzászólás:
Captain Thomas Creative Commons License 2003-02-08 22:56:54 209
Akkor végül kikötöttem a cirkuláris polárnál. Már csak meg kéne venni valahol...
Megnéztem a fotomarketet, vélenényed szerint ez a darab megfelel a célnak?

Hama polarizációs cirkuláris szűrő M58

Polarizációs cirkuláris szűrő, átmérője 58 mm.
Ára: 5 570 Ft

Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2003-02-08 22:32:52 208
A Hama minősége is kb. passzol az objektívedhez.

Cirkulárisat, ha AF-es géped van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!