|
|
|
|
 |
Százbolha
2003-02-09 00:00:31
|
210
|
Pasz! Nem tudom ilyenem még sosem volt.
A sokat szidott Soligor kicsit drágább, de azzal nem volt bajom...
A szájhagyomány szerint vannak csodatesztek.
Helyezz két CPL egymás főlés és forgatáskor 90 fokonként 100%-ban ki kell oltsák egymást.
stb
Persze biztos....
A jó lencséimre nem használok szűrőt, csak ha nagyon muszáj, a régi masináimra meg fel merek tenni 100 forintos ff szűrőket is.
Szóval tuti, hogy cpl-ként működni fog.
Százbolha |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Százbolha
2003-02-08 22:32:52
|
208
|
A Hama minősége is kb. passzol az objektívedhez.
Cirkulárisat, ha AF-es géped van. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|