Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2003-02-08 22:32:52 208
A Hama minősége is kb. passzol az objektívedhez.

Cirkulárisat, ha AF-es géped van.

A hozzászólás:
Captain Thomas Creative Commons License 2003-02-08 21:30:45 207
vagyek = vegyek
Előzmény:
Captain Thomas Creative Commons License 2003-02-08 21:29:22 206
középkategóriás Hoya szerintem elég

Akkor megfogadom a tanácsod és beruházok egyet. Cirkulárisat vagyek akkor? Tényleg, hol lehet viszonylag jó áron venni egy ilyet?
Egyébként amit írtam UV szűrőt (hama), az szerinted jó, vagy esetleg illene egy komolyabbat beszerezni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!