|
|
|
|
 |
Százbolha
2003-02-08 22:32:52
|
208
|
A Hama minősége is kb. passzol az objektívedhez.
Cirkulárisat, ha AF-es géped van. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Captain Thomas
2003-02-08 21:29:22
|
206
|
középkategóriás Hoya szerintem elég
Akkor megfogadom a tanácsod és beruházok egyet. Cirkulárisat vagyek akkor? Tényleg, hol lehet viszonylag jó áron venni egy ilyet?
Egyébként amit írtam UV szűrőt (hama), az szerinted jó, vagy esetleg illene egy komolyabbat beszerezni?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|