Keresés

Részletes keresés

Captain Thomas Creative Commons License 2003-02-08 21:30:45 207
vagyek = vegyek
A hozzászólás:
Captain Thomas Creative Commons License 2003-02-08 21:29:22 206
középkategóriás Hoya szerintem elég

Akkor megfogadom a tanácsod és beruházok egyet. Cirkulárisat vagyek akkor? Tényleg, hol lehet viszonylag jó áron venni egy ilyet?
Egyébként amit írtam UV szűrőt (hama), az szerinted jó, vagy esetleg illene egy komolyabbat beszerezni?

Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2003-02-08 21:15:08 205
Ha csak ehhez az obihoz használod, akkor egy olcsó Soligor, vagy középkategóriás Hoya szerintem elég.
Bőven 10e alatt.

Százbolha

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!