|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Captain Thomas
2003-02-08 21:29:22
|
206
|
középkategóriás Hoya szerintem elég
Akkor megfogadom a tanácsod és beruházok egyet. Cirkulárisat vagyek akkor? Tényleg, hol lehet viszonylag jó áron venni egy ilyet?
Egyébként amit írtam UV szűrőt (hama), az szerinted jó, vagy esetleg illene egy komolyabbat beszerezni?
|
|
Előzmény:
 |
Százbolha
2003-02-08 21:15:08
|
205
|
Ha csak ehhez az obihoz használod, akkor egy olcsó Soligor, vagy középkategóriás Hoya szerintem elég.
Bőven 10e alatt.
Százbolha |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|