Keresés

Részletes keresés

Captain Thomas Creative Commons License 2003-02-08 21:29:22 206
középkategóriás Hoya szerintem elég

Akkor megfogadom a tanácsod és beruházok egyet. Cirkulárisat vagyek akkor? Tényleg, hol lehet viszonylag jó áron venni egy ilyet?
Egyébként amit írtam UV szűrőt (hama), az szerinted jó, vagy esetleg illene egy komolyabbat beszerezni?

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2003-02-08 21:15:08 205
Ha csak ehhez az obihoz használod, akkor egy olcsó Soligor, vagy középkategóriás Hoya szerintem elég.
Bőven 10e alatt.

Százbolha

Előzmény:
Captain Thomas Creative Commons License 2003-02-08 16:48:26 204
Végigolvastam az eddigi hozzászólásokat, de egy kicsit meg vagyok keveredve. Én speciel egy polárszűrőt szeretnék, amire tenném: EOS 300 + EF 28-90. Nagyjából azt hoztam ki, hogy a normál polár bezavar a gépnek, ezért jobb a cirkuláris. Egyébként nálam mindig fent van egy UV szűrő, egy hama UV390 (o-haze). Gondolom ez egy elég gagyi darab, de fontosnak éreztem, hogy valami védje az objektívet. Polárból milyet ajánlotok a konfigomhoz (nem tudok 2-3 trabantnyit áldozni a dologra)?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!