Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2003-02-08 21:15:08 205
Ha csak ehhez az obihoz használod, akkor egy olcsó Soligor, vagy középkategóriás Hoya szerintem elég.
Bőven 10e alatt.

Százbolha

A hozzászólás:
Captain Thomas Creative Commons License 2003-02-08 16:48:26 204
Végigolvastam az eddigi hozzászólásokat, de egy kicsit meg vagyok keveredve. Én speciel egy polárszűrőt szeretnék, amire tenném: EOS 300 + EF 28-90. Nagyjából azt hoztam ki, hogy a normál polár bezavar a gépnek, ezért jobb a cirkuláris. Egyébként nálam mindig fent van egy UV szűrő, egy hama UV390 (o-haze). Gondolom ez egy elég gagyi darab, de fontosnak éreztem, hogy valami védje az objektívet. Polárból milyet ajánlotok a konfigomhoz (nem tudok 2-3 trabantnyit áldozni a dologra)?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!