|
|
|
|
 |
Attilio
2003-02-11 16:01:07
|
265
|
| Készült a Trpoico 2 ami kalózos játék lesz...nem tudom mikor jelenik meg. |
|
 |
Recece98
2003-02-09 06:42:21
|
264
|
Szia,
Ha az alltalad mondott jatekok tetszettek, akkor ajanlom a Zeus-t is. Az a Pharao tovabbfejlesztett valtozata gorogokkel. Van kiegeszitoje is Poseidon neven is mint a Pharaonak a Cleopatra. Azt sajna nem tudom, hogy ezek magyarul jelentek e meg.
Jo jatekot
re |
|
 |
Vandorr
2003-02-08 20:24:52
|
263
|
| Az én kedvencem a Railroad Tycoon, ami egy vasútépít? játék. |
|
A hozzászólás:
 |
AliceCsodaországban
2003-02-08 16:25:49
|
262
|
Nagyon örülök, hogy ráakadtam erre a topicra! A férjemnek tavaly karácsonyra vettem meg a Tropicót, úgy, hogy azt kértem a boltban, hogy valami stratégiai játékot ajánljanak, de ne olyat, amiben állandóan harcolni kell. (Előzőleg éjszakákat töltöttünk felváltva a Caesar III és a Pharao mellett). Azóta is nagyon sokat használjuk ezt a cd-t. Nem tudjátok, kapható már az újabb változata? Karácsony előtt kerestem, de még nem volt. És mennyibe kerül? (Közeleg a férjem szülinapja, szeretném ezzel meglepni.) Még egy kérdésem van, kicsit off: nem tudjátok, hol lehet kapni a Kelopatrát, a Fáraó folytatását? Mert azt sem kaptam meg.
És ha még tudtok olyan stratégiai játékokat ajánlani, amik magyar nyelvűek, és ehhez hasonlóak, azt is megköszönném! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|