Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2003-02-11 16:01:07 265
Készült a Trpoico 2 ami kalózos játék lesz...nem tudom mikor jelenik meg.
Recece98 Creative Commons License 2003-02-09 06:42:21 264
Szia,
Ha az alltalad mondott jatekok tetszettek, akkor ajanlom a Zeus-t is. Az a Pharao tovabbfejlesztett valtozata gorogokkel. Van kiegeszitoje is Poseidon neven is mint a Pharaonak a Cleopatra. Azt sajna nem tudom, hogy ezek magyarul jelentek e meg.
Jo jatekot
re
Vandorr Creative Commons License 2003-02-08 20:24:52 263
Az én kedvencem a Railroad Tycoon, ami egy vasútépít? játék.
A hozzászólás:
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003-02-08 16:25:49 262
Nagyon örülök, hogy ráakadtam erre a topicra! A férjemnek tavaly karácsonyra vettem meg a Tropicót, úgy, hogy azt kértem a boltban, hogy valami stratégiai játékot ajánljanak, de ne olyat, amiben állandóan harcolni kell. (Előzőleg éjszakákat töltöttünk felváltva a Caesar III és a Pharao mellett). Azóta is nagyon sokat használjuk ezt a cd-t. Nem tudjátok, kapható már az újabb változata? Karácsony előtt kerestem, de még nem volt. És mennyibe kerül? (Közeleg a férjem szülinapja, szeretném ezzel meglepni.) Még egy kérdésem van, kicsit off: nem tudjátok, hol lehet kapni a Kelopatrát, a Fáraó folytatását? Mert azt sem kaptam meg.
És ha még tudtok olyan stratégiai játékokat ajánlani, amik magyar nyelvűek, és ehhez hasonlóak, azt is megköszönném!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!