Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ChetaRunner Creative Commons License 2003-02-07 23:01:01 3
Szegények :)

Már a nulla - állatkák sincsenek biztonságban :)

Azért valami komolyabb téma is jöhetne. Mondom, itt minden vadállatit ki lehet beszélni. (Csak ne csak állatkert legyen, mer akkor összevonják a topicot)

Előzmény:
Lord Iffy Creative Commons License 2003-02-07 09:26:53 2
a nullák éppen kómában feküdtek miután egy vadőr lelőtte őket.:o))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!