|
|
|
|
 |
Infomaker
2003-02-07 10:26:55
|
105
|
Ezért is átveszem, oszt' kész. A kisebb hibákat megcsináljuk magunknak, mégis csak igényesebb lesz, mintha a hóringerek dobnák össze..
vagy leszerződjek apuval? :) |
|
A hozzászólás:
 |
szomi_szomi
2003-02-07 09:50:32
|
104
|
Mind a két pontot szabályozni szokták a szerződésben.
Nálunk:
1. 30 nap a határidő.
2. Nem hozhatsz számlát, hanem velük kell csináltatni.
Mint látható az én szerződésem se tökéletes. De nem is vettem át, amíg olyan dolgok voltak hátra, amit apu nem tud megcsinálni fél óra alatt. Mondanom sem kell, hogy 3 hétig tartott a műszaki átadás. |
|
Előzmény:
 |
Infomaker
2003-02-07 09:44:16
|
103
|
Úgy gondoltam, hogy:
ha vannak hibák akkor:
1. vagy adok 1 hét határidőt papírra leírva, hogy megcsinálják
2. vagy szerzek minden javításról számlát, és kifizettetem velük.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|