|
|
|
|
 |
szomi_szomi
2003-02-07 09:50:32
|
104
|
Mind a két pontot szabályozni szokták a szerződésben.
Nálunk:
1. 30 nap a határidő.
2. Nem hozhatsz számlát, hanem velük kell csináltatni.
Mint látható az én szerződésem se tökéletes. De nem is vettem át, amíg olyan dolgok voltak hátra, amit apu nem tud megcsinálni fél óra alatt. Mondanom sem kell, hogy 3 hétig tartott a műszaki átadás. |
|
A hozzászólás:
 |
Infomaker
2003-02-07 09:44:16
|
103
|
Úgy gondoltam, hogy:
ha vannak hibák akkor:
1. vagy adok 1 hét határidőt papírra leírva, hogy megcsinálják
2. vagy szerzek minden javításról számlát, és kifizettetem velük.
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-02-07 09:34:20
|
102
|
Jó ötlet, de próbálj róla hivatalos számlát kérni, is fizettesd ki a céggel!
Amúgy van egy műszaki átadás, majd egy ún. birtokbavétel, mindkettőnél készül jegyzőkönyv. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|