|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-02-07 09:34:20
|
102
|
Jó ötlet, de próbálj róla hivatalos számlát kérni, is fizettesd ki a céggel!
Amúgy van egy műszaki átadás, majd egy ún. birtokbavétel, mindkettőnél készül jegyzőkönyv. |
|
A hozzászólás:
 |
Infomaker
2003-02-07 08:37:44
|
101
|
| igen igen, csak miután most is ennyit szarakodnak, inkább átveszem repedt ajtótokkal, ha nincs más hiba, és apám megcsinálja fél óra alatt, minthogy nem veszem át, és szaroznak 3 hétig megint |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|