Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-02-07 09:34:20 102
Jó ötlet, de próbálj róla hivatalos számlát kérni, is fizettesd ki a céggel!

Amúgy van egy műszaki átadás, majd egy ún. birtokbavétel, mindkettőnél készül jegyzőkönyv.

A hozzászólás:
Infomaker Creative Commons License 2003-02-07 08:37:44 101
igen igen, csak miután most is ennyit szarakodnak, inkább átveszem repedt ajtótokkal, ha nincs más hiba, és apám megcsinálja fél óra alatt, minthogy nem veszem át, és szaroznak 3 hétig megint

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!