Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-02-06 22:58:22 26
egyszer cak úgy kísérletezgetés képpen próbáltam, akármilyen negával, 2 órás expozícióval egy villanykörtére. sajnos nincs róla nagyítás, de egy picit fordult.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-02-06 22:55:44 25
szolarizáció. tud valaki valamit gyakorlatban?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!