Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
M6TTL Creative Commons License 2003-02-06 21:25:30 20
Én úgy tudom, hogy a HIE a hőre is érzékeny... Most rákerestem a LUG-on a Leica M - HIE dologra, ott többen azt mondják, hogy minden probléma nélkül megy a dolog és nem kavar be a vászonredőny.

Úgy látom az a legjobb, ha fejest ugrom a dologba és magam kitapasztalom...

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-02-06 19:39:44 19
az amiről te beszélsz, a diafilm, nem azért "hőérzékeny" meri "infra" hanem azért amiért atöbbi diafilm is az.

éjjel látó film nincs. az hődetektor az más.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!