|
|
|
|
 |
kicsinap
2003-02-07 08:29:44
|
100
|
| Igen. Nekünk múlt csütörtökön volt a rendes átadás, megkaptuk a maradék kulcsokat, meg a garancia leveleket, meg még egy halom papírt, azóta meg ott fúrunk, faragunk.:-)) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-02-06 16:25:58
|
99
|
| En ugy tudom, hogy van egy muszaki atadas es a rendes atadas mar=a hasznalatbavetellel, nem? |
|
Előzmény:
 |
Infomaker
2003-02-06 11:29:22
|
97
|
AHa, szóval elvileg 2 átadás van? Egy műszaki, meg egy normál kkésőbb?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|