Keresés

Részletes keresés

kicsinap Creative Commons License 2003-02-07 08:29:44 100
Igen. Nekünk múlt csütörtökön volt a rendes átadás, megkaptuk a maradék kulcsokat, meg a garancia leveleket, meg még egy halom papírt, azóta meg ott fúrunk, faragunk.:-))
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-02-06 16:25:58 99
En ugy tudom, hogy van egy muszaki atadas es a rendes atadas mar=a hasznalatbavetellel, nem?
Előzmény:
Infomaker Creative Commons License 2003-02-06 11:29:22 97
AHa, szóval elvileg 2 átadás van? Egy műszaki, meg egy normál kkésőbb?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!