Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-02-06 16:25:58 99
En ugy tudom, hogy van egy muszaki atadas es a rendes atadas mar=a hasznalatbavetellel, nem?
kicsinap Creative Commons License 2003-02-06 11:45:58 98
Nálunk így volt. A műszaki átadás után még derült ki dolog, de aztán szóltunk, és a rendes átadáskor azt is megcsinálták.
Nekünk még után a villanyórák hiányoztak, mert az áramszolgáltató a nagy hideg miatt nem tudott dolgozni.
A hozzászólás:
Infomaker Creative Commons License 2003-02-06 11:29:22 97
AHa, szóval elvileg 2 átadás van? Egy műszaki, meg egy normál kkésőbb?

Előzmény:
kicsinap Creative Commons License 2003-02-06 08:59:16 92
Hello!
Nálunk az építtető intézte el az összes közmű órájának felszerelését, és azokat átadta, onnantól kezdve mi fizetjük a cehhet.
Mindent át kell nézni. Csak saját tapasztalat:
-nálunk nem lehetett kinyitni az erkélyajtót, mert szorult.
-a fürdőben nem lehetett belülről zárni az ajtót
-a falon egy helyen volt egy kis sérülés.
-nem árt azt sem ellenőrizni, hogy van áram a konnektorokban.
-a szagelszívó belefér-e a kihagyott helybe.
-jön-e víz a vízcsapokból. stb.
Ezeket még a műszaki átadáson megemlítettük, a rendes átadásig mindent kijavítottak.
A tűzhely garancialevelét átadták.
Ha normális az eladó, akkor a közben kiderült hibákat kijavítják. Nálunk három éves a garancia.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!