Keresés

Részletes keresés

Infomaker Creative Commons License 2003-02-06 11:29:22 97
AHa, szóval elvileg 2 átadás van? Egy műszaki, meg egy normál kkésőbb?

A hozzászólás:
kicsinap Creative Commons License 2003-02-06 08:59:16 92
Hello!
Nálunk az építtető intézte el az összes közmű órájának felszerelését, és azokat átadta, onnantól kezdve mi fizetjük a cehhet.
Mindent át kell nézni. Csak saját tapasztalat:
-nálunk nem lehetett kinyitni az erkélyajtót, mert szorult.
-a fürdőben nem lehetett belülről zárni az ajtót
-a falon egy helyen volt egy kis sérülés.
-nem árt azt sem ellenőrizni, hogy van áram a konnektorokban.
-a szagelszívó belefér-e a kihagyott helybe.
-jön-e víz a vízcsapokból. stb.
Ezeket még a műszaki átadáson megemlítettük, a rendes átadásig mindent kijavítottak.
A tűzhely garancialevelét átadták.
Ha normális az eladó, akkor a közben kiderült hibákat kijavítják. Nálunk három éves a garancia.
Előzmény:
Infomaker Creative Commons License 2003-02-06 07:56:16 91
Hi!

Leírnátok, hogy hogy megy egy hivatalos újlakás átvétel?

Mert pl most megy afűtés, a villany, a víz az építtető számlájára.

1. át kell magamnak íratni a közműveket?
2. miket szokás átnézni, ha átveszem a lakást?
3. az adott cuccok pl. cirkó garancialevelét oda szokták adni?

Üdv.:
infomaker

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!