|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
M6TTL
2003-02-05 22:30:55
|
13
|
Nem igazán tiszta a számomra az, hogy egy névleges érzékenységgel nem bíró filmre (Kodak HIE) mikor milyen érzékenységet kell állítani. Állítólag más mást kell beállítani évszaktól, napszaktól, stb. függően. Eddig senki sem tudta elmagyarázni ezt rendesen.
De igen, M6. Vasnak az is vas, azzal nincs is gond, de attól tartok, hogy az a vászonredőny meg fog tréfálni... Azon töröm a fejem, hogy miképpen lehetne ezt a problémát áthidalni... |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-02-05 22:23:18
|
12
|
"inkább a gyakorlattal van baj" és mi az?
vászonredőnyös géppel nem dolgoztam infrára. az tuti, hogy pl. a kodakkal (950nm) ne is próbálkozz vele.
milyen gép? csak nem egy M6? :)))
ha infrázni akarsz, végy egy teljesen spártai, minimum kétkilós vasat :) (itt a vasat kell szó szerint érteni:))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|