Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-02-05 14:32:38 10
ahhoz tudni kéne, hogy a CCD/CMOS mekkora spektrumtartományt érzékel. ha nem tudod, próbálkozz különféle (vörös) szűrőkkel.
az optikán jó, ha van jelzés az infravörös-fókuszáláshoz, mert máshol van a fókuszpontja az infravörös tartománynak, mint a látható fénynek. ha ilyen nincs, keress táblázatokat a neten, hogy adott gyújtótávolságnál mennyit kell korrigálni.
Előzmény:
altf5 Creative Commons License 2003-02-05 14:23:39 9
Arról is irhatnatok, hogy digitalis gepnel hogyan megy ez, mely gepek tamogatjak, milyen optika, szuro kell hozza.
Koszike: altf4

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!