|
|
|
|
 |
big_mafa
2003-02-05 19:11:17
|
90
|
Ha a "forrásoldali támogatásos hitel" alatt az allami kamattamogatasos, uj lakasra megvetelere vonatkozo hitelt erted, akkor kerdezz batran, elegge utanajartam a dolognak - bar ugy tudom, van errol kulon topik is, szivesen valaszolok akar itt, akar maganban...
|
|
A hozzászólás:
 |
tgabika11
2003-02-05 13:13:25
|
88
|
Egész jó kis topic lett.
Egy kérdésem lenne.
Valaki vesz fel forrásoldali támogatásos hitelt?
Tudna nekem pár infót szolgáltatni, hogyan működik az? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|