Keresés

Részletes keresés

Laja73 Creative Commons License 2003-02-05 13:16:17 89
(Te jó Isten, vörös az egész oldal...)

Na szóval, kösz a tippet, akkor most már én is így fogom, ha egyáltalán eljutok odáig. Mi csak a IV. ütemben vagyunk érdekeltek, így a "MÁS"-ra sajna még nem tudok reagálni:)

Törölt nick Creative Commons License 2003-02-05 13:10:59 87
Bocs, a más nyilván nem ide vonatkozik...
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-02-05 13:09:38 86
Csak annyit, hogy az elszámoláskor nem teljes kölcsönt kértünk és a tartozást zsebbe, mert abból ki tudja, mikorra lesz pénz, hanem levonattuk, és csak a maradékot fizetjük. Így ugyan nem lesz kápé, de kisebb lesz a törlesztőrészlet, és biztosan megvan a visszapénz. Csak mi csináltuk így a 75-ből Hatraszti kartárs elmondása szerint...

MÁS:
Mennyire működik a posta a lakóparkban? Se utca-házszám, se postaláda, se semmi. Csomagról már nem is beszélve... Tipp? Tapasztalat?

Előzmény:
Laja73 Creative Commons License 2003-02-05 11:11:21 85
rossz hír sajnos nem terjedt elég gyorsan. szerencsére időben megtudtuk

hello vadkörte, és ez mit változtatott a ti esetetekben?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!