|
|
|
|
 |
Laja73
2003-02-05 13:16:17
|
89
|
(Te jó Isten, vörös az egész oldal...)
Na szóval, kösz a tippet, akkor most már én is így fogom, ha egyáltalán eljutok odáig. Mi csak a IV. ütemben vagyunk érdekeltek, így a "MÁS"-ra sajna még nem tudok reagálni:) |
|
 |
Törölt nick
2003-02-05 13:10:59
|
87
|
| Bocs, a más nyilván nem ide vonatkozik... |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-02-05 13:09:38
|
86
|
Csak annyit, hogy az elszámoláskor nem teljes kölcsönt kértünk és a tartozást zsebbe, mert abból ki tudja, mikorra lesz pénz, hanem levonattuk, és csak a maradékot fizetjük. Így ugyan nem lesz kápé, de kisebb lesz a törlesztőrészlet, és biztosan megvan a visszapénz. Csak mi csináltuk így a 75-ből Hatraszti kartárs elmondása szerint...
MÁS:
Mennyire működik a posta a lakóparkban? Se utca-házszám, se postaláda, se semmi. Csomagról már nem is beszélve... Tipp? Tapasztalat? |
|
Előzmény:
 |
Laja73
2003-02-05 11:11:21
|
85
|
rossz hír sajnos nem terjedt elég gyorsan. szerencsére időben megtudtuk
hello vadkörte, és ez mit változtatott a ti esetetekben? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|