Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-02-05 13:09:38 86
Csak annyit, hogy az elszámoláskor nem teljes kölcsönt kértünk és a tartozást zsebbe, mert abból ki tudja, mikorra lesz pénz, hanem levonattuk, és csak a maradékot fizetjük. Így ugyan nem lesz kápé, de kisebb lesz a törlesztőrészlet, és biztosan megvan a visszapénz. Csak mi csináltuk így a 75-ből Hatraszti kartárs elmondása szerint...

MÁS:
Mennyire működik a posta a lakóparkban? Se utca-házszám, se postaláda, se semmi. Csomagról már nem is beszélve... Tipp? Tapasztalat?

A hozzászólás:
Laja73 Creative Commons License 2003-02-05 11:11:21 85
rossz hír sajnos nem terjedt elég gyorsan. szerencsére időben megtudtuk

hello vadkörte, és ez mit változtatott a ti esetetekben?

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-02-05 11:00:04 84
MuTeR, ez egyrészt igaz, másrészt viszont hadd említsek egy-két érdekes dolgot, kivételesen most nem az eladó lesz a szemét, hanem a vevő a hülye...

Ahova mi költöztünk, az első ütemeseknek, akik egy éve beköltöztek, a mai napig nem fizettek kötbért, mi a másodikban viszont semmit se tudtunk erről. A rossz hír sajnos nem terjedt elég gyorsan. Szerencsére időben megtudtuk, de az csak a véletlennek köszönhető.

Az első ütemet nagyon sok helyen elcseszerintették, mi soha semmit nem hallottunk róla. Az üzletkötőnél minden halvány rózsaszín fényben dereng, de a valóság más...

A vevők nagy része egyáltalán nem figyelmes, nem alapos a szerződéstől a beköltözésig (hogy stílszerű legyek :-) )

Nem nézik meg a terveket alaposan, aztán beköltözéskor csodálkoznak, hogy nincs ablak a konyhán, hogy a kamra csak 1 m2, satöbbi. Nem járnak ki az építkezésre, csak fizetnek. Másfél perc alatt választanak burkolatot, nem nézve, hogy színben passzol-e, hogy könnyen takarítható-e, hogy csúszik-e, stb. -- épp bent voltam, amikor bejött a leendő lakótárs.

Szóval ilyen szempontból az eladó igenis nyeregben van, 95%-ban azt irat alá, amit akar.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!