Keresés

Részletes keresés

fabee Creative Commons License 2003-02-04 09:32:20 63
Pontosabban: 2 ertekkel csokken a fenyero.
A hozzászólás:
szega Creative Commons License 2003-02-04 09:15:42 62
Marad az eredeti, azaz a leképezés 1:1-re nő. Viszont a fényerő a felére csökken, a képminőség is romlik...
Előzmény:
hirzel Creative Commons License 2003-02-04 08:13:22 61
Hai!
Láma hülye gyerek kérdés: van egy 70-300-as Sigma telém, ami 300-nál 1:2-es leképezésű makrózásra ad lehetőséget. Ha teszek az obi és a gép közé egy 2x telekonvertert, akkor az obi élességállítási tartománya is megduplázódik (magyarán a közelfényképezés 95-ről 190 cm-re nő), vagy marad az eredeti?
Thx:Lee

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!