Keresés

Részletes keresés

nazarene Creative Commons License 2003-02-03 14:08:23 7
>Én csak feltételeztem, hogy Sváby azt szeretné, ha a műsora hatna a népre
mar ertem, miert reklamozza viktor a magyar nemzetet es a dmeokratat...
A hozzászólás:
suto Creative Commons License 2003-02-03 11:57:18 5
Én csak feltételeztem, hogy Sváby azt szeretné, ha a műsora hatna a népre. Ugyanis a kérdés az volt, hogy "hihető-e". Úgy tűnik, a Napló oknyomozó riportja után sem lett hihetőbb.
Előzmény:
Demim úr Creative Commons License 2003-02-03 11:49:11 4
szerinted: ha akarta volna, hogy sikerüljön, nem tudott volna érte tenni? úgy őszintén....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!