|
|
|
|
 |
nazarene
2003-02-03 14:08:23
|
7
|
>Én csak feltételeztem, hogy Sváby azt szeretné, ha a műsora hatna a népre
mar ertem, miert reklamozza viktor a magyar nemzetet es a dmeokratat... |
|
A hozzászólás:
 |
suto
2003-02-03 11:57:18
|
5
|
| Én csak feltételeztem, hogy Sváby azt szeretné, ha a műsora hatna a népre. Ugyanis a kérdés az volt, hogy "hihető-e". Úgy tűnik, a Napló oknyomozó riportja után sem lett hihetőbb. |
|
Előzmény:
 |
Demim úr
2003-02-03 11:49:11
|
4
|
| szerinted: ha akarta volna, hogy sikerüljön, nem tudott volna érte tenni? úgy őszintén.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|