|
|
|
|
 |
suto
2003-02-03 11:57:18
|
5
|
| Én csak feltételeztem, hogy Sváby azt szeretné, ha a műsora hatna a népre. Ugyanis a kérdés az volt, hogy "hihető-e". Úgy tűnik, a Napló oknyomozó riportja után sem lett hihetőbb. |
|
A hozzászólás:
 |
Demim úr
2003-02-03 11:49:11
|
4
|
| szerinted: ha akarta volna, hogy sikerüljön, nem tudott volna érte tenni? úgy őszintén.... |
|
Előzmény:
 |
suto
2003-02-03 11:37:25
|
-
|
...tegnap a közvélemény-befolyásolás.
Ugyanis arra a kérdésre, hogy "Ön szerint hihető-e, hogy Szlovákiában cigányokat sterilizáltak a beleegyezésük nélkül", már a riport előtt is kb. 25% szavazott igennel, 75 % nemmel és ez az arány nem változott a műsor végéig. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|