Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2003-02-01 05:50:39 131
Igen, kedves CSerfa emlékszem rá és arra is, amit nemcsak ide írtál.
Csakhogy szerintem bízni Isten irgalmasságában és közben nem elengedni a másik ember tartozását - számomra feloldhatatlan ellentét.

oncogito

A hozzászólás:
CSerfa Creative Commons License 2003-02-01 02:38:08 130
Felhoztam...

Ebben a topicban pár éve fejtegettem, szvsz ki a felebarát, meg mást is. Ma is ezeket vélem.

CSerfa

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!