Keresés

Részletes keresés

Gabzi Creative Commons License 2003-02-03 11:23:48 579
A táma maga berkében csak a helyileg illetékes v.t-t ítélik el. Szerinted nem helyesen?
Úgy gondolod, hogy amikor vadásztatás van, csak úgy kifutnak a vendégek, oszt lövöldöznek agyba und főbe? Hogy nincs ott egy helyi erő? Egy államilag fizetett munkaerő? Aki mellesleg ott áll az olaszka mellett, aki tán még lőne se tud csak villogni a bitang jó puskájával, ezért a hivatásos rásegít a pontos találatra.
A hozzászólás:
Vegetable Creative Commons License 2003-01-31 20:48:14 575
És ebben az egészben az a legrosszabb (már azon felül, hogy az ilyen szemeteket nem itélik el a tettnek megfelelő szinten), hogy ezzel megint általában a vadászatokat rendező társaságokat itélik el, pedig szerencsére kevés van, aki hagyja, hogy garázdálkodjanak nála :( Igy lehet a normális vadgazdálkodásból rablógazdálkodást csinálni :(
Előzmény:
CICA Creative Commons License 2003-01-31 16:41:33 574
ahha, ismerős :)) ill :(((
Úgyis kiadják az összes ilyet az olaszoknak, ott meg ez nem főbenjáró..én itt ültetném le az ilyet a magyarok között... bár már így is elég kárt okozott, akkor meg az én, a mi pénzünkön etetik... á, csak felhúzom magam. :((( Nem ember az ilyen... :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!