|
|
|
|
 |
Gabzi
2003-02-03 11:23:48
|
579
|
A táma maga berkében csak a helyileg illetékes v.t-t ítélik el. Szerinted nem helyesen?
Úgy gondolod, hogy amikor vadásztatás van, csak úgy kifutnak a vendégek, oszt lövöldöznek agyba und főbe? Hogy nincs ott egy helyi erő? Egy államilag fizetett munkaerő? Aki mellesleg ott áll az olaszka mellett, aki tán még lőne se tud csak villogni a bitang jó puskájával, ezért a hivatásos rásegít a pontos találatra.
|
|
A hozzászólás:
 |
Vegetable
2003-01-31 20:48:14
|
575
|
| És ebben az egészben az a legrosszabb (már azon felül, hogy az ilyen szemeteket nem itélik el a tettnek megfelelő szinten), hogy ezzel megint általában a vadászatokat rendező társaságokat itélik el, pedig szerencsére kevés van, aki hagyja, hogy garázdálkodjanak nála :( Igy lehet a normális vadgazdálkodásból rablógazdálkodást csinálni :( |
|
Előzmény:
 |
CICA
2003-01-31 16:41:33
|
574
|
ahha, ismerős :)) ill :(((
Úgyis kiadják az összes ilyet az olaszoknak, ott meg ez nem főbenjáró..én itt ültetném le az ilyet a magyarok között... bár már így is elég kárt okozott, akkor meg az én, a mi pénzünkön etetik... á, csak felhúzom magam. :((( Nem ember az ilyen... :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|