|
|
|
|
 |
CICA
2003-01-31 16:41:33
|
574
|
ahha, ismerős :)) ill :(((
Úgyis kiadják az összes ilyet az olaszoknak, ott meg ez nem főbenjáró..én itt ültetném le az ilyet a magyarok között... bár már így is elég kárt okozott, akkor meg az én, a mi pénzünkön etetik... á, csak felhúzom magam. :((( Nem ember az ilyen... :( |
|
A hozzászólás:
 |
Rianna
2003-01-31 14:23:33
|
573
|
Már megint az olaszok...:(((
Cica, gondolom ismerős téma, ill. cikk :))
Asszem passzol a topicba, hisz Magyarországi és védett állatokról szól...
Ilyenkor bazira útálom az olasz konyhát! Miért nem maradnak meg a fincsi, jól bevált pastáknál és pizzáknál, stb... A franc a belükbe! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|