Keresés

Részletes keresés

sutre Creative Commons License 2003-01-30 14:51:20 308
Mi amilyen papírokat kaptunk azt mindet átolvastuk, átrágtuk, ami nem volt érthető azt megkérdeztük, és ilyen hogy "kondíciók" lista sajna nem volt közte.
Meg az sem, hogy a kezelési költség az ilyen nagy hányada a hitelnek!
33.000 havi plusz 8.000 forint kezelési költség.
Ja és persze az sem, hogy aki hitelt kér, az előbb kérdezzem meg 80 már hitelt kapott egyént, olvasson el egy rakás internetes fórumot, a honlapokat jobbról-balról, előről háturlól. :-))
Én nem vagyok banki, sem más ügyintézési ügyenkben jártas, edzett, tapasztalt vén róka.
Egy szűzkislány tistaságával és naívságával úgy gondoltam, hogy ez egy korrekt tiszta, még a leg egyszerűbb ember számára is átlátható, nyomonkövethető hadművelet.
Aha..
Remélem az életben nem kell több ilyen procedúrán átesnem.
Van valaki, akinek ez egyszerűen ment? (ja ha lehet ne olyan válaszoljon aki banki alkalmazott, vagy ilyen területen dolgozik)
A hozzászólás:
eksön_ Creative Commons License 2003-01-30 14:29:56 307
Ez papírból van...sajnos emilen nem megy át. Ez egy fénymásolt kivonat a kondíciós listából, amit a hitelről szóló más papírokkal, szórólapokkal együtt kaptam.

Nem vitatom, hogy az ügyintézők nem adnak teljeskörű felvilágosítást de ez inkább a hanyagságuk terhére írható, mint a véres versenyére.

Abban meg igazad van, hogy a te példád is nagyobb körültekintésre ösztönözhet másokat.

Előzmény:
sutre Creative Commons License 2003-01-30 14:04:59 306
Tudnál nekem egy ilyen tájékoztatót küldeni (sutre@freemail.hu-ra) bár ezen már nem múlik semmi, csak úgy kiváncsiságból, hogy ugyazazt a tájékoztatót kaptuk-e meg.
Ha elküldenéd nagyon megköszönném!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!