|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
gbern
2003-01-30 08:36:26
|
37
|
Azt hiszem a szálló szőrszálakról én is tudnék mesélni :)
Igaz, hogy nekünk 2 macskánk van, de Marcipánt bármikor elfogadnám, annyira szép :)) |
|
Előzmény:
 |
CICA
2003-01-30 00:56:22
|
35
|
gbern: :) Marcipán elszállós bundájáról csak annyit, hogy valóban tele van vele a lakás... meg a leves...meg az ágynemű...meg a sötétkék függöny...
persze nem mindig elszállós:
:))))
Safi: Marcipán már egyszer ki is mászott az ablakon... Nem lehet szellőztetni, csak felügyelet mellett, vagy bukón... mert őnagysága nekiindul :))
Marcipánt egyébként nem érdekli a tévé igazán; gondolom, mert nem hallja a hangokat... Nemrég épp azon gondolkoztunk, hogyha meg lehetne műttetni, hogy halljon, akkor megcsináltatnánk-e..amikor hozzánk került és kiderült, hogy süket, akkor csomót kerestem, hogy csinálnak-e ilyen műtétet...most viszont már úgy gondolom, hogy tulképp jó neki így és ha hirtelen hallana, lehet, hogy megőrülne tőle... Így tök nyugis; nem ébred fel a porszívóra, nem fél a tüzijátékkor, mennydörgéskor... Én egy kicsit úgy érzem, hogy neki ez a "mázlija", hogy nem hall... A kommunikációban nem zavar; tökéletesen megértjük egymást.. :)))
Egyébként a lenti fotók tavalyiak; azóta már nemépp kiscica, hanem ifjú hölgy, néha meg nagy szétfolyó vigyorgó zsírpacni. :DDDD
Ez pl. nemrég készült :))

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|