|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Kardszárnyú
2003-01-29 09:46:58
|
29
|
Tényleg nagyon édes a képeken!:)
MÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉGGGGGGGGGGG!!!!!!:)
Gyönyörű cica lett belőle! |
|
Előzmény:
 |
CICA
2003-01-29 01:19:42
|
25
|
gbern: már nem is olyan kicsi! :))) Azóta hatalmas nagy vérengző fenevad lett belőle. :) Igen, zöldmagin vannak kitéve a képei; Zöldmagi is meg Marcipán is enyiméé :)) Utóbbival jártam jobban :DDD Még megtűr minket a lakás egy-két pókhálósabb sarkában... :)))
Egyébként tényleg a jelleme válogatja a macsnak,hogy ki akar-e menni. Amelyik sosem volt kint, annak azt hiszem, nem hiányzik annyira a kintlét, mint annak, aki már volt... Aki egyszer megízlelte a szabadságot, az már vágyik kifelé... Hogy felcserélné-e a szabadságra a meleg szobát, azt sajnos nem tudjuk...
De most nézzétek meg; hát láttatok már ilyen vágyakozást? :))) Nincs szívem nem kivinni! :))))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|