Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ghanima Creative Commons License 2003-01-28 20:57:30 3
Csatlakozom a kérdésedhez: mire jó ez így, kedves Dunka?
Szerintem, ha valamilyen új topikot kívánsz nyitni, akkor annak neve ne hasonlítson egy már meglévőhöz, mert zavarba hozza a többieket.
Ne vedd árulkodásnak, de azt hiszem, írni fogok a moderátoroknak, hogy töröljék ezt a topikot, vagy nevezzék át. Jut eszembe: Hátha esetleg még aránylag új vagy az Indexen és a szokások nem-ismerete miatt nyitottad, akkor szerintem az is jó volna, ha te írnál nekik, hogy nevezzék át a topikodat, ezért én mégsem jelzem a dolgot egyelőre nekik.
üdv,
Ghanima

Ui: tudod, annak idején csak azért létesítette Kero a „Macskák 2-őt” (ha emlékezetem nem csal), mert az eredeti Macskák topikot – az Index akkori programformája okán – már csak nagyon nehézkesen lehetett olvasni, meg visszanézni benne. Tkp. talán nem is lenne baj, ha össze lehetne rakni a kettőt... :-o

Előzmény:
Thor Creative Commons License 2003-01-27 20:45:07 2
Ez most mire kellett?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!