Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Kardszárnyú Creative Commons License 2003-01-28 19:16:33 23
Egyetértek.:)
Előzmény:
Tibbe Creative Commons License 2003-01-28 13:07:57 21

Szerintem teljesen felesleges, nem igényli, és minek kitenni egy panelcicát fertőzésforrásoknak. A kint született és kint élő házicicák alapvetően szelektálódnak, és amelyek immunisak lettek a betegségekre, túlélték a fertőzéseket, és sikerült felnőniük, azok nehezebben kapnak már el valamilyen betegséget.
Én tanusithatom, évtizedeken keresztül, több generációban, hogy igen, a macskák jól érzik magukat a panelban társállatként!
De akkor --"társállat"-- legyen, ne pedig egy előszobára, vagy konyhára elkülönitett maccs.....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!